Za nami Dni Otwarte SIPMA 2022

Dodano: 2022-06-06 10:35:21W niedzielę 5 czerwca w miejscowości Jabłoń odbyły się Dni Otwarte SIPMA 2022. Impreza miała miejsce na terenie miejscowego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.

Podczas niedzielnego wydarzenia zaprezentowaliśmy ofertę maszyn SIPMA, które oglądać można było zarówno na placu wystawowym, jak i również w akcji w czasie pokazów polowych. Wśród prezentowanych maszyn znalazły się m.in. Przetrząsarka SIPMA PT 675 SALSA, Zgrabiarka SIPMA ZK 455 WIR, Prasa zwijająca SIPMA PS 1225 FORTIS oraz Owijarka bel SIPMA OS 7650 GAJA. Nasi goście mieli możliwość zapoznać się z naszą ofertą oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów SIPMA. Na wszystkich odwiedzających czekał poczęstunek w formie grilla, natomiast na najmłodszych dmuchana zjeżdzalnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za wizytę! Do zobaczenia na Dniach Otwartych SIPMA 2023!
 

SIPMA - Nowoczesne maszyny rolnicze

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij