Za nami Dni Otwarte SIPMA 2021

Dodano: 2021-06-17 06:25:32

W ostatnich dniach odbyły się Dni Otwarte SIPMA 2021. Podobnie jak w ubiegłym roku przebiegały one w formie wirtualnej. W pierwszym etapie zaprezentowaliśmy Państwu film, w którym przedstawiliśmy nasze produkty oraz nowości, które w ostatnich miesiącach pojawiły się w ofercie SIPMA (film znaleźć można na naszym kanale Youtube). W drugim etapie, którym były e-Porady, nasi eksperci odpowiadali na Państwa pytania serwisowe, konstrukcyjne, oraz pytania dotyczące aktualnej oferty handlowej.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w naszych wirtualnych Dniach Otwartych SIPMA 2021 dziękujemy za liczny udział oraz wspólnie spędzony czas. Jesteśmy wdzięczni za cenne uwagi, sugestie i zadane pytania podczas rozmów telefonicznych oraz łączeń wideo. Było to dla nas kolejne doświadczenie, które buduje naszą Markę, a każda forma spotkań z naszymi Klientami pokazuje nam ile możemy się wspólnie nauczyć i jak możemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Liczymy, że w przyszłym roku podczas Dni Otwartych SIPMA 2022 spotkamy się już z Państwem w tradycyjnej formie i będziemy mogli zaprezentować nasze kolejne nowości. Czekamy na to z niecierpliwością!

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij