Targi Agritechnika 2023 - Hannover

Dodano: 2023-10-10 06:07:31

W imieniu Zarządu oraz Pracowników firmy SIPMA S.A. mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną  edycję największej rolniczej wystawy w Europie AGRITECHNIKA 2023 w Hannoverze.

W dniach 12-18 listopada 2023 roku w Hannoverze będziemy mieli okazję zaprezentować bogatą ofertę maszyn rolniczych firmy SIPMA, w tym także wiele nowości dostosowanych do potrzeb współczesnego gospodarstwa. Targi Agritechnika to  znakomita okazja do dzielenia się naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami i nowościami z szerokim gronem specjalistów i pasjonatów rolnictwa.Nasza marka będzie obecna wśród największych marek branży rolniczej z całego Świata.

Zapraszamy wszystkich uczestników Partnerów, Delareów oraz Rolników do owiedzenia naszego stoiska. 

12-18 listopada - Hannover 
Hala 25, stoisko nr 21A

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij