Szkolenia specjalistyczne SIPMA

Dodano: 2022-02-15 11:23:28W naszej codziennej pracy zadajemy sobie wiele pytań, m.in.: „w jaki sposób możemy jeszcze bardziej wspierać użytkowników naszych maszyn”. W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie pomaga nam wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych, zgrany zespół, szkolenia specjalistyczne oraz bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych maszyn.

Program szkoleniowy SIPMA skupia się na przekazaniu aktualnej wiedzy fachowej. Obsługa naszych maszyn jest intuicyjna, ale wymaga wprowadzania w zasady ich funkcjonowania i użytkowania. Nawet najbardziej innowacyjne maszyny rolnicze wymagają wsparcia, profesjonalnej i kompleksowej obsługi technicznej oraz serwisowej.

Szkolenia specjalistyczne przeprowadzamy w kilku obszarach:

  • każdy nasz pracownik przynajmniej raz w roku odbywa szkolenie specjalistyczne, które pogłębia jego umiejętności;
  • przeprowadzamy szkolenia handlowe dla pracowników naszych dealerów, którzy sprzedają maszyny naszym klientom;
  • specjalistyczne szkolenia serwisowe dla serwisantów - pracowników naszych dealerów, odpowiadających za techniczną obsługę maszyn naszych klientów.

W poprzednim roku z uwagi na pandemię, szkolenia mogły być realizowane jedynie w formie online. Obecnie szkolenia handlowo-serwisowe dla naszych dealerów odbywały się stacjonarnie.

W dniach od 24 stycznia do 10 lutego na terenie SIPMA przeprowadziliśmy szkolenia serwisowe dla naszych dealerów. Tematem szkoleń było przedstawienie szerokiej oferty maszyn SIPMA, ogólnych zasad funkcjonowania maszyn, omówienie nowych rozwiązań technicznych i nowości w ofercie SIPMA, omówienie zmian modernizacyjnych, umiejętność ustawień, regulacji i przeprowadzenia ewentualnych napraw. Udział w szkoleniu wzięli pracownicy ponad 20-tu naszych dealerów. Po zakończeniu cyklu szkoleń uczestnicy otrzymali świadectwo ukończenia.

SIPMA nadal będzie kładła szczególny nacisk na treningi praktyczne, dlatego w trakcie szkoleń można było zajrzeć w zakamarki każdej z omawianych maszyn. To ważny etap w przyswajaniu wiedzy o nowoczesnej technice.

 

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij