R&D CI laureatem Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina

Dodano: 2022-12-06 11:16:15Miło nam poinformować, iż firma R&D Centre INVENTOR Sp. z o.o., wchodząca w skład GRUPY SIPMA, została uhonorowana wyróżnieniem w kategorii "Innowacyjność" w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin.

Nagroda Gospodarcza jest szczególną inicjatywą, w ramach której naszą uwagę skupiamy na lubelskich przedsiębiorcach. Dzięki ich zaangażowaniu, Lublin stale rozwija się pod kątem społeczno-gospodarczym. Za nami trudny czas pandemiczny oraz związany z wojną w Ukrainie, dlatego społeczne i etyczne aspekty działalności biznesowej były w tym roku szczególnie istotne – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin, jest jedną z form wyróżnienia przedsiębiorców, instytutów naukowo-badawczych, innowatorów i wynalazców, którzy wnoszą znaczący wkład w unowocześnianie i rozwój lubelskiej gospodarki oraz budują pozytywny wizerunek Miasta Lublin w kraju i za granicą. W tegorocznej edycji Konkursu zgłoszonych zostało ponad 40 wniosków. Nagrody lub wyróżnienia przyznano w 5 kategoriach: Innowacyjność, Obecność Na Rynku Globalnym, Duże Firmy – Lokomotywy Gospodarcze Miasta, Młode Firmy, Przemysły Kreatywne. Przyznano również dwie nagrody specjalne. Laureaci zostali wyłonieni przez Kapitułę Konkursową, w skład której wchodzą przedstawiciele biznesu, świata nauki, mediów i samorządu.

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij