Prezentacja prasy zwijającej SIPMA PS 2520 KRONOS (wideo)

Dodano: 2024-06-07 10:04:15

SIPMA PS 2520 KRONOS, to najnowsza prasa zwijająca w ofercie naszej firmy. Zapraszamy do obejrzenia materiału informacyjnego na temat tej maszyny.
 


Prasa nowej generacji z serii 2000 dzięki walcowej komorze zwijania idealnie sprawdza się przede wszystkim przy zbiorze zielonki na sianokiszonkę. Może być również wykorzystywana do zbioru słomy i siana. Bogate wyposażenie maszyny sprawia, że spełnia ona oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Prasa charakteryzuje się bezkrzywkowym podbieraczem o szerokości 2,2 m wyposażonym w rolkę dogniatającą i pneumatyczne koła, a także wysokowydajnym zespołem podająco-rozdrabniającym z 15 nożami tnącymi i systemem uchylnej podłogi. Prasę wyposażono również w „OptiFlow System”, czyli system zapewniający płynne i równomierne podawanie materiału od podbieracza, przez siekacz, aż do komory prasowania przy maksymalnej ich przepustowości.

Więcej informacji o prasie znaleźć można na naszej stronie internetowej:
https://www.sipma.pl/produkt/prasa-stalokomorowa-sipma-ps-2520-kronos/

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij