Nowość! Prasa SIPMA PS 1225 FORTIS z zespołem noży tnących w sprzedaży

Dodano: 2021-04-19 14:14:08

Nowość w ofercie produktowej SIPMA! Prasa stałokomorowa SIPMA PS 1225 FORTIS z zespołem 11 noży tnących trafiła do grona maszyn oferowanych przez naszą firmę.

Rotacyjny zespół podająco-rozdrabniający, który znalazł się w prasie SIPMA PS 1225 FORTIS, wyposażony został w 11 noży tnących gwarantujących szybki i wydajny przepływ materiału do komory prasy. Dostosowana długość cięcia, wynosząca 90 mm, sprawia, że materiał jest idealny do formowania prawidłowo zagęszczonych bel zielonkowych. Cięcie zbieranego materiału sprawia, że bele są o 20% cięższe od bel prasowanych bez cięcia, co dodatkowo wpływa na podwyższenie efektywności transportu sprasowanych bel.

Nowe model dostępny jest już w naszych Sklepach Firmowych SIPMA w Lublinie i Zamościu oraz u Dealerów SIPMA.
Zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji o prasie SIPMA PS 1225 FORTIS znaleźć można pod tym linkiem.

 

SIPMA - Nowoczesne maszyny rolnicze

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij