Bądźmy w kontakcie

Dodano: 2020-03-17 10:29:11

Kierując się troską o bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów oraz wszystkich interesantów pragniemy Państwa poinformować, że SIPMA S.A. dokonała wszelkich czynności aby dostosować obowiązujące w Spółce procedury do obecnej sytuacji wywołanej przez tzw. koronawirusa. Wzięliśmy pod uwagę możliwe zarządzenia administracji państwowej takie jak ograniczenia przemieszczania się, zgromadzeń czy konieczność kwarantanny, które wiązałyby się z niedostępnością biur lub masowymi absencjami pracowników.

Pragniemy podkreślić, że obecnie nie widzimy realnego zagrożenia dla ciągłości funkcjonowania Spółki. Podjęliśmy wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, a klientom – pełną gotowość do ich obsługi i wywiązywania się ze swoich zobowiązań.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online http://www.sklep.sipma.pl, a także do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z naszymi pracownikami www.sipma.pl/kontakt.

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij