Forum Biznesu Polska-Uzbekistan z udziałem SIPMA

Dodano: 2021-04-13 12:04:08

 

W dniu 13 kwietnia wzięliśmy udział w Forum Biznesu Polska-Uzbekistan. Wydarzenie przygotowała Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Polska-Azja. Forum zostało zorganizowane w związku z VII posiedzeniem Polsko-Uzbekistańskiej Międzyrządowej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej. Po części oficjalnej forum odbyły się panele tematyczne, SIPMA była prelegentem w panelu dotyczącym przemysłu rolno-spożywczego.

Celem tego wydarzenia było zaprezentowanie możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej między Polską i Uzbekistanem oraz nawiązanie kontaktów biznesowych w obszarze rolnictwa i przemysłu rolno-spożywczego. Konferencja była okazją do wymiany poglądów oraz nawiązania i umacniania współpracy pomiędzy przedsiębiorcami. W chwili obecnej trwają przygotowania do przeprowadzenia webinarów tematycznych dla potencjalnych partnerów z Uzbekistanu.

SIPMA - Nowoczesne maszyny rolnicze

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij