Dni Otwarte SIPMA 2021

Dodano: 2021-06-14 06:08:28

Trudno wyobrazić sobie sezon zielonkowy bez spotkań z naszymi klientami. Chcielibyśmy zatem zaprosić Państwa do udziału w Dniach Otwartych SIPMA 2021, które podobnie jak przed rokiem, odbędą się w sprawdzonej formie spotkań online.

W pierwszym etapie Dni Otwartych przedstawiamy Państwu prezentację produktów oraz nowości SIPMA, którą obejrzeć można w naszych kanałach social media: na Youtube oraz Facebooku, a także poniżej.

Drugi etap naszych spotkań, to z kolei e-Porady, w których nasi eksperci odpowiedzą na pytania serwisowe, konstrukcyjne, zapytania odnośnie oferty handlowej, pomożemy Państwu również w zakupie odpowiednich części zamiennych. Więcej szczegółów na temat tego etapu, w tym dokładny termin e-Porad, pojawi się już wkrótce na naszym facebookowym fanpage'u.

Mamy nadzieję, że podjęte działania utwierdzą Państwa w przekonaniu o najwyższych standardach bezpieczeństwa zachowanych w naszej firmie oraz o naszej gotowości do sezonu zielonkowo-żniwnego.

 

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij