Dni Otwarte SIPMA 2020

Dodano: 2020-08-05 13:06:43

Dni Otwarte SIPMA to dla nas bardzo ważne wydarzenie, które co roku cieszy się bardzo dużą popularnością dlatego w tym roku zwracając uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i pracowników SIPMA mamy przyjemność zaproponować nową formę naszego spotkania.
Mamy nadzieję, że podjęte działania utwierdzą Państwa w przekonaniu o najwyższych standardach bezpieczeństwa zachowanych w naszej firmie oraz o naszej gotowości do sezonu zielonkowo-żniwnego. W wirtualnej formie Dni Otwartych SIPMA prezentujemy 4 grupy produktowe, które z pewnością sprawdzą się w tym sezonie. Dodatkowo podczas Dni Otwartych SIPMA będziemy do Państwa dyspozycji podczas wideorozmowy, gdzie nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania serwisowe i konstrukcyjne oraz przedstawią ofertę handlową na nasze produkty.

Szczegóły na naszym Facebooku. 

 

 

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij