Akcja wymiany osłon w wałach przegubowo-teleskopowych

Dodano: 2021-10-27 07:28:35



W dniu 5 listopada br. w miescowościach Wohyń oraz Suchowola zorganizowana zostanie akcja wymiany osłon w wałach przgubowo-teleskopowych.

Pamiętajmy, że praca bez lub z uszkodzoną osłoną może prowadzić do groźnych wypadków kończących się ciężkim kalectwem. Dlatego też serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji. Koszt wymiany jednej osłony po stronie rolnika wynosić będzie tylko 20 zł. Uszkodzone osłony wymieniane będą na nowe, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Wymiany osłon dokonywać będzie firma SIPMA S.A. Podczas akcji organizatorzy zaoferują bezpłatne broszury i ulotki informacyjne z zakresu BHP w rolnictwie, szkolenie oraz konkurs BHP w rolnictwie. Sedecznie zapraszamy!

Akcja odbędzie się w piątek 5 listopada br.:
- w Remizie OSP w Wohyniu od godziny 8:30;
- w Remizie OSP w Suchowoli od godziny 12:00.

Organizatorem akcji jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Oddział w Lublinie oraz Lubelska Izba Rolnicza.

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij