Targi Rolnicze AGRO-PARK 2019

Dodano: 2019-03-05 10:15:27


Za nami kolejna edycja lubelskich Targów Rolniczych Agro-Park. Impreza odbywała się w dniach 2-3 marca na terenie Targów Lublin S.A. i jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Tym razem na naszym stoisku można było zapoznać się z nowościami takimi jak: owijarka bel SIPMA OS 7650 GAJA, przetrząsarka SIPMA PT 520 SALSA, zgrabiarka SIPMA ZK 455 WIR, prasa stałokomorowa SIPMA PS 1225 FORTIS oraz rozrzutnik obornika SIPMA RO 1000 TAJFUN. Do dyspozycji klientów byli także konstruktorzy oraz pracownicy serwisu SIPMA, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące maszyn i części zamiennych.

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność, zainteresowanie naszą ofertą oraz wiele ciepłych słów i motywujących porad, które oczywiście postaramy się wcielić w życie.
 

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij