30 lat SIPMA

Dodano: 2020-08-29 07:38:26

Rok 2020 dla firmy SIPMA jest rokiem szczególnym, ponieważ obchodzimy jubileusz 30-lecia firmy SIPMA.

30 lat to długa historia, to droga, którą przeszliśmy z sukcesem dostosowując się do zmian gospodarczych, społecznych, przemysłowych. Jubileusz firmy to szczególne święto dla wszystkich pracowników. To czas, który skłania do myślenia, to dzień, w którym z dumą możemy powiedzieć: „zrobiliśmy kawał dobrej roboty!”

Minione 30 lat firma wykorzystała na budowanie silnej i rozpoznawalnej marki na rynku maszyn rolniczych.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie możemy świętować wspólnie z Państwem, w takiej formie jak planowaliśmy, jednak w ten szczególny dla nas czas, chcemy dzielić się swoją radością i zaprezentować jak na przestrzeni lat rozwija się nasza firma.
Liczne nagrody, zaufanie naszych klientów, uznanie w branży, potwierdzają wysokie standardy jakościowe SIPMA. Chcemy podzielić się z Państwem kluczowymi momentami w historii naszej firmy:

1 stycznia 1990 roku rozpoczęliśmy swoją działalność.
W dniu 7 października 1990 roku otrzymaliśmy Pierwszy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA. Nagroda ta zapoczątkowała szereg nagród i wyróżnień z których jesteśmy bardzo dumni.
W roku 1996 dokładnie 13 października została sformułowana Misja SIPMA S.A., która jest wyznacznikiem jakości naszej pracy, troski o naszych klientów.

Nowe projekty, sprzedaż w ponad 50 krajach świata – to imponujący wynik osiągnięty dzięki profesjonalizmowi całego zespołu SIPMA oraz Waszemu zaufaniu, które nieustannie motywuje nas do dalszego rozwoju!

Firma SIPMA jest liderem w produkcji maszyn rolniczych, nasza marka jest kojarzona nie tylko z prasą kostkująca, ale jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy linię pras stało- i zmiennokomorowych. SIPMA jest również liderem w produkcji owijarek, zaczynając od najprostszego modelu następnie sukcesywnie wprowadzając coraz bardziej udoskonalone i zaawansowane maszyny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców. Jesteśmy dumni, że ten produkt pracuje w co drugim gospodarstwie w Polsce.

Nasza oferta została wzbogacona w inne produkty tj. zgrabiarki, przetrząsarki, rozrzutniki obornika oraz rozsiewacze nawozów, wały przegubowo teleskopowe, które również oferujemy innym producentom maszyn rolniczych.

Nowości jakie planujemy wprowadzić na rynek, to produkty stworzone w oparciu o oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów oraz nowe trendy jakie panują w branży rolniczej.

Jubileusz 30-lecia przypadający na 2020 rok to czas nowych wyzwań.

Najlepszym prezentem jubileuszowym było by dla nas dalsze zwiększenie grona odbiorców, Przyjaciół i użytkowników maszyn SIPMA.

Z dumą prezentujemy Państwu nasze logo z okazji 30-lecia jubileuszu.

 

SIPMA S.A.

SIPMA S.A.
ul. Budowlana 26
20-469 Lublin, Polska
tel. (+48) 81 44 14 400

Dołącz do newslettera
Po rejestracji otrzymywać będą Państwo informacje na temat wprowadzanych promocji oraz nowości produktowych, uczestnictwa
w targach i pokazach naszych maszyn w pracy oraz wiele innych ciekawych informacji
o SIPMA S.A.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij