Strona główna :: Kariera :: Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie, a co za tym idzie znaczącym pracodawcą. Potwierdza to uhonorowanie naszej firmy tytułem "Pracodawcy Roku 2011" w konkursie organizowanym przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie.

Nasza kadra to zespół wysokiej klasy specjalistów, stale poszukujących lepszych rozwiązań dla sprostania wymogom globalnego rynku. Kreatywność i kwalifikacje, marketingowa filozofia działania, a także stosowane technologie i nowoczesne narzędzia pracy wykorzystujące najnowsze zdobycze informatyki, to atuty, które zgodnie z Misją Firmy pozwalają nam na realizację naszego głównego celu, jakim jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z oferowanych produktów.

Zespół SIPMA S.A. tworzą zarówno pracownicy rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Innowacyjność, twórczość i zdolność podejmowania inicjatyw to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Dzięki temu często, jako pierwsi w Polsce, wprowadzamy nowe rozwiązania na rynku maszyn rolniczych.

Więcej informacji na temat funkcjonowania naszej firmy, możesz zasięgnąć w wywiadzie, którego udzieliliśmy w serwisie GoWork.

Czy chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Jeśli tak, dowiedz się Kogo szukamy.


 
Drukuj
Wielkość czcionki Wielkość czcionki Wielkość czcionki
Logotyp Marka Lubelskie