Strona główna :: O firmie :: Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

 

Misja SIPMA S.A.

Mierzyć na szczyty doskonałości we wszystkim co robimy,
wkładając w to twórczy wysiłek i profesjonalną pracę,
zachowując nasze podstawowe wartości:
troskę o klienta i własnych pracowników,
stwarzając wszystkim najlepsze warunki do samorealizacji.

Prezes Zarządu
Leszek Kępa

Organizacja Zarządzania:

SIPMA S.A. swoją pozycję lidera wśród producentów maszyn rolniczych w Polsce zawdzięcza udanemu połączeniu tradycji, doświadczenia i stosowaniu nowoczesnych metod zarządzania. Na obecne osiągnięcia składa się ponad 175 lat historii lubelskiego przemysłu maszyn i urządzeń rolniczych.

Dzięki zgromadzonemu kapitałowi intelektualnemu, finansowemu i rzeczowemu SIPMA S.A. zbudowała trwały fundament dla dynamicznego rozwoju, wspieranego wysoką kulturą organizacyjną i technologiczną firmy.

Przyjętą strategię SIPMA S.A. realizuje, wykorzystując współczesne narzędzie zarządzania strategicznego, jakim jest Strategiczna Karta Wyników. Realizacja tak określonej strategii powinna pozwolić spółce na dalszy rozwój i skuteczne konkurowanie na rynku w długiej perspektywie czasowej.

Tradycja i doświadczenie:

Wszyscy pracownicy SIPMA S.A. swoim zaangażowaniem i rzetelnością pracują na wspólne osiągnięcia. Dzięki twórczemu podejściu specjalistów o najwyższych kwalifikacjach firma może sprostać konkurencji na globalnym rynku. Nasycenie firmy nowoczesnymi narzędziami pracy, systemami informatycznymi i perfekcyjna organizacja pracy to gwarancja osiągnięcia celów wyznaczonych w Misji firmy, która łącznie z Credo, Wizją i Strategią jest podstawą jej działalności. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w postaci zintegrowanego systemu zarządzania klasy ERP II i systemu projektowania maszyn 3D Solid Edge pozwala w pełni sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Nasze maszyny pracują na każdym kontynencie:

SIPMA to dzisiaj marka rozpoznawalna niemal na całym świecie, jako solidny partner dla najbardziej wymagających. Jakość naszych wyrobów zdobyła uznanie na rynkach wielu krajów świata:

  • w Europie - Niemcy, Francja, Dania, Hiszpania, Norwegia, Szwecja, Włochy, Rosja, Czechy, Bułgaria, Słowacja, Węgry, Słowenia, Macedonia, Litwa, Estonia, Ukraina, Rumunia, Chorwacja, Bułgaria i Grecja
  • w  Ameryce Północnej - Stany Zjednoczone
  • w Afryce - Tunezja, Liban, Sudan i Egipt
  • w Azji - Arabia Saudyjska, Korea Południowa i Chiny
  • Australia i Nowa Zelandia

Patrzymy w przyszłość:

SIPMA S.A. jest firmą wiarygodną, nakierowaną na ustawiczny rozwój, stwarzającą swoim pracownikom szansę na osobisty sukces i dbającą o satysfakcję klientów. Wypracowany wizerunek marki SIPMA oraz uznanie użytkowników i społeczności regionu mobilizuje nas do dalszej pracy na rzecz rozwoju marki SIPMA.


 
Drukuj
Wielkość czcionki Wielkość czcionki Wielkość czcionki